Logg inn / ut

 

Neste arrangement

Valhall 2012 - lørdag 26. mai @ 22:00



Sett av tid til årets tøffeste vårkveld allerede nå! Se beskrivelse og vår plakat i artikkelen nedenfor.

20120424 LaerbarFlyer v5 lav


spacer-525w

Minikalender

lør 26.05 @ 22:00: Valhall 2012
lør 09.06 @ 23:00: Lær- og fetisjbar (klubbkveld)
fre 29.06 @ 22:00: Oslo Leather Pride

spacer-525w

SLM Nyhetsbrev

Registrer deg med "Fornavn,Etternavn" og din e-postadresse. Du vil automatisk motta SLMs nyhetsbrev til du selv sier det opp. Tips en venn!

 

Tørkler

Rundt om på europeiske lærfester vil du ofte se folk som går med tørkler hengende ut av baklomma. Dette er en teknikk for å raskt finne ut hvem som deler de samme interesser.

Det vanligste er å ha tørklet rundt halsen eller i en av baklommene. Rundt halsen: liker temaet som tørklefargen representerer, aktiv/passiv spiller mindre rolle. Venstre baklomme: aktiv utøver av temaet. Høyre baklomme: "passiv" dvs. vil bli behandlet/utsatt for dette temaet.

Fargede merker på gummidrakten, lærbuksene eller i chapsen gir samme signal. Noen har tørklet knyttet rundt overarmen, håndleddet eller festet til skulderhemper på uniformsskjorten e.l.

Her er en oversikt over de vanligste tørklekoder som brukes i Europa:

 

Venstre baklomme (aktiv)FargeHøyre baklomme (passiv)
S/M master Sort S/M slave
Bondage master Grå Bondage slave
Spanking master Turkis Spanking slave
Sug min pikk Lyseblå Suger pikk
Vil knulle Mørkeblå Vil bli knullet
Befal Mørkegrønn Vil bli din rekrutt
Pisser Gul Piss på meg
Klar for alt Orange Ingen ting i kveld
Fister Rød Vil bli fistet
Knuller med dildo Lys rosa Vil bli knullet med dildo
Vil behandle brystvorter Mørk rosa Vil ha mine brystvorter behandlet
Slikk mine føtter "Reke-rød" Vil slikke føtter
Behandler deg som toalett (scat) Brun Vil bli behandlet som toalett (scat)
Slikker rompe Beige Vil ha min rompe slikket